Pre lekárov

 

S Colotect máte možnosť odhaliť kolorektálny karcinóm a prekancerózne lézie u pacientov už v skorých štádiách ochorenia s vysokou spoľahlivosťou:

 

 

Prvý neinvazívny DNA test zo stolice na včasnú detekciu kolorektálneho karcinómu a prekanceróznych lézií, ktorý vyšetruje súčasne až 3 génové biomarkery
v jednom odbere.

Ľudská DNA je extrahovaná zo vzorky stolice a používa sa na špecifickú multiplexnú metyláciu PCR na detekciu abnormálnych markerov génu CRC - SDC2, ADHFE1 a PPP2R5C.


Colotect detekuje CRC nezávisle od výskytu krvi v stolici

 
 

Ako sa Colotect líši od iných vyšetrení?

 

Proces vyšetrenia vzorky v laboratóriu MedGene, Bratislava, Slovensko.

 

Colotect má certifikáciu ECD*

Test vyvinula spoločnosť BGI - popredná globálna organizácia v oblasti genomiky. BGI Genomics je svetovým poskytovateľom služieb genómového sekvenovania a proteomických služieb, ktorý aktuálne slúži zákazníkom vo viac ako 100 krajinách. Akademickým inštitúciám, farmaceutickým spoločnostiam, poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a iným organizáciám poskytuje integrované genómové sekvenovanie a proteomické služby a riešenia v rámci širokého spektra aplikácií.

BGI Genomics je integrálnou súčasťou BGI Group, ktorá bola založená v roku 1999 ako výskumná organizácia na podporu projektu Human Genome Project.

V priebehu rokov výskum BGI prispel významným spôsobom k rozvoju oblasti genomiky, o čom svedčí množstvo recenzovaných publikácií v prestížnych vedeckých časopisoch*. Dnes sa BGI aktívne zúčastňuje v oblastiach výskumu rakoviny, biologickej udržateľnosti a personalizovanej medicíny prostredníctvom rôznych dcérskych spoločností a globálnej siete spolupracovníkov.

Stiahnuť certifikát

 

Colotect umožňuje vyšetrenie CRC bez potreby prípravy pacienta a ponúka mnoho ďalších výhod:

Kto sú vhodní pacienti pre Colotect?

 


 

Máte záujem o viac informácií?

Napíšte nám svoje kontaktné informácie a my sa vám čo najskôr ozveme.

 

    Objednať

    Prihlásenie

    Stratili ste heslo?